O nás

Kdo jsme

Jsme prostě Vianovci, každým coulem, každým dechem. Milujeme cestování, svět, knihy a všechno ostatní. Píšeme o tom, co jsme viděli, a kam stojí za to se vydat. Občas ucmrdneme nějaký názorovější text, aby nebyla nuda.

Lucy

20150806-IMG_6352

Jsem žena. Studuji žurnalistiku a blbě kecám na twitteru. Žiju v malé zemi jménem Česká republika, nanozemi, která umí velké věci v nanotechnologiích.  Já osobně hlavně blbě kecám, jak už jsem řekla. A to především o antialergických lůžkovinách nanoSPACE, které vás chrání před roztoči a alergeny, a protože nerada uklízím, vymysleli jsme projekt, kde se vám čistí dům sám pomocí nanotechnologií.  Firmy a projekty mě platí za to, že píšu statusy na Facebook. Takže mou profesí je blbě kecat.

Nejím cukr a miluji literaturu. Pokud hledáte rozbory děl, tak se přesměrujte na můj druhý web. 

Můj přítel je rambo. 

Jo a tady je odkaz, jak mi polévali prsa vodou. 

Odkazy pro ty, co nečtou a maj radši činy:

Dům, co se vám čistí sám

Česko je nano

Rozbory literárních děl 

Rambo

Deník alergika

Lukáš

20150806-IMG_6401

Jsem Lukáš (nebo Lukáš). V Praze studuju ekonomii, mám úžasnou rodinu a boží přítelkyni. Momentálně žijeme oba dva v Kanadě a připravujeme se na 2-3 měsíční cestu po Kanadě a USA.

Pracuji hlavně pro CAMAXIS, kde ve čtyřech lidech děláme úžasné věci. Výstupem je většinou forma pro vibrolis, ale děláme především kompletní vývoj – od myšlenky až po hotovou kostku, z které si postavíte třeba plot.

Zajímají mě nanotechnologie – zrovna píšu diplomku o investicích do nanotechnologií v České republice. Mrkněte na Česko je nano nebo nanoSPACE, oboje jsou super zdroje informací a navíc tam dělám modelku. A nebo na twitter nanoSPACE news, to je ještě lepší.

Nově také bloguju.

Kontakt na mě (osobní):

e-mail: konecny.lukas@live.com

telefon: +1 587 966 0062

skype: lukas.konecny.hoppy

  • Libuše Straková

    Jste úžasní dva mladí lidé!!Moc vám fandím…….. a budu se těšit na pohled od vás:-)

    • Lukáš Konečný

      Děkujeme! 🙂